Dark Souls Remastered’ın Switch versiyonu çıkış tarihi sızdı

Aralık 4, 2019 0

Dark Souls Remastered‘ın Nintendo Switch versiyonu Ocak ayında duyurulmuş oyunun çıkış tarihi olarak 24 Mayıs tarihi verilmişti. Ancak daha sonra Dark Souls Remastered’ın Nintendo Switch versiyonunun ileri bir tarihe ertelendiği duyurulmuş ve kesin bir tarih paylaşılmamıştı. Bugün Amazon İtalya‘da oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir ipucu ortaya çıktı.

Dark Souls Remastered’ın Nintendo Switch versiyonu ne zaman çıkacak?

24 Mayısta PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapan Dark Souls Remastered’ın Nintendo Switch versiyonu ertelenmişti. Amazon İtalya’da, ertelenen oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir ipucuna ulaşıldı. Aamazon İtalyanın online alışveriş sayfasında listelenen Nitendo Switch Dark Souls Remastered’ın çıkış tarihi olarak 1 Ağustos tarihi dikkat çekiyor. An itibariyle bu çıkış tarihi Bandai Namco tarafından bir resmiyet kazanmış durumda değil. Ancak erteleme haberi gelen Dark Souls Remastered‘ın Nintendo Switch versiyonunun henüz hazır olmadığı ve en erken yaz aylarında hazır olacağı söyleniyordu. Amazon İtalya’da ortaya çıkan bu çıkış tarihinin doğru olup olmadığı henüz belli değil.

Tags: Aksiyon, Dark Souls Remastered, Macera, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts