Cyberpunk 2077'nin yeni konsept tasarımları yayınlandı

Cyberpunk 2077’nin yeni konsept tasarımları yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

CD Project Red‘in yaklaşık 6 senedir üzerinde çalıştığı Cyberpunk 2077‘nin konsept tasarımları yayınlandı. Oyunun ilk fragmanında yer alan sahnelerin tasarım aşamalarına ait olan yeni görseller. Cyberpunk 2077’nin tasarım çizimleri ile, daha sonra hazırlanan tanıtım videosu arasındaki benzerliği ortaya koyuyor. CD Project Red, renk paletinden, tasarımlara, çizimleri dijital platforma aktarmada oldukça iyi bir iş başarmış diyebiliriz.

Cyberpunk 2077’nin konsept tasarımları göz kamaştırıcı

Şimdiye kadar, Cyberpunk 2077’den oynanış görüntüsü yayınlanmadı. Gamescom 2018 fuarına katılan CD Project Red, E3 2018‘de oynatılan basına kapalı demoyu, basın mensuplarına tekrar gösterdi. Özel sunuma katılan basın mensupları, yaratılan dünyanın inanılmaz ayrıntılı olduğu konusunda yorumlar yaptılar.  CD Project Red’in yaşayan dünya yaratma konusunda ne kadar başarılı bir firma olduğunu artık bilmeyen yok. The Witcher serisi ile oyun dünyasına harika bir seri armağan eden firmanın yeni projesi heyecan ve merakla bekleniyor. Gelecek teması, Cyberpunk öğeleri ve RPG oynanış elementlerinin ön planda olacağı oyun, birinci şahıs bakış açısı ile oynanacak. Bu da firma için bir ilk diyebiliriz. Cyberpunk 2077 için henüz bir çıkış tarihi verilmedi.

Cyberpunk 2077'nin yeni konsept tasarımları yayınlandı Cyberpunk 2077'nin yeni konsept tasarımları yayınlandı Cyberpunk 2077'nin yeni konsept tasarımları yayınlandı Cyberpunk 2077'nin yeni konsept tasarımları yayınlandı

Tags: CD Projekt Red, Cyberpunk 2077, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts