Cyberpunk 2077'nin sistem ihtiyaçları PC'leri zorlayacak mı?

Cyberpunk 2077’nin sistem ihtiyaçları PC’leri zorlayacak mı?

Aralık 5, 2019 0

The Witcher çabuksu sayesinde kendini ispatlayan CD Projekt Red‘in coşkuyla beklenen oyunu Cyberpunk 2077 hakkında ortaya yeni bilgiler çıktı. Geride vazgeçtiğimiz günlerde oyunda kendi kişiliğimizi oluşturabileceğimiz söylenmişti. Şimdi ise işletmenin başkanı olan Adam Kicinski, dün tertip ettiği finansal raporlara dair yaptığı söylemelerde, Cyberpunk 2077’nin yeni jenerasyon ekran kartlarının hudutlarını zorlayacağını söyledi.

Cybeypunk 2077’nin grafikleri ve sistem ihtiyaçları temennilerinin çok üzerinde olacak

CD Projekt Red‘in optimizasyon açısından hoş bir iş ortaya koyacağından eminiz fakat Cyberpunk 2077, görünüşe göre PC’de eforlu bir ekran kartı isteyecek. The Wither 3 Wild Hunt‘ı geliştirirken her türlü grafik teknolojisinden faydalanan geliştirici takım, Nvidia ile ortaklığa gitmişti. Oyunun konsollarda nasıl olacağı hakkında pek söyleme yapmayan Kicinski’nin verdiği bu bilgilere bakılırsa, reelinde Cyberpunk 2077’nin PlayStation 5 ve yeni Xbox için geliştirildiğini söyleyebiliriz.

E3 2018 fuarında yeni bir videosu gelecek olan oyunda ayrıca mikro ödemelerin de olmayacağını belirtelim. Muhtemelen The Witcher 3’te gördüğümüz fiyatsız indirilebilir içerik verme sistemi Cyberpunk 2077’te de olacak .