Cyberpunk 2077'de kararların hikayeye önemli etkileri olacak

Cyberpunk 2077’de kararların hikayeye önemli etkileri olacak

Aralık 4, 2019 0

E3 2018 Microsoft sunumunda yayınlanan yeni videosu ile birlikte büyük bir heyecan yaratan  Cyberpunk 2077 ile ilgili yeni bilgiler geldi. Cyberpunk 2077’de aldığımız tüm kararların hikaye ilerleyişine büyük etki edeceği belirtiliyor.

Cyberpunk 2077’de aldığımız her kararın büyük önemi olacak

Cyberpunk 2077’nin masa oyunun yaratıcısı Mike Pondsmith, CD Project RED’in geliştiriciliğini üstlendiği Cyberpunk 2077 video oyunu için geçtiğimiz günlerde bir Youtube kanalına açıklamalarda bulundu. Mike Pondsmith Cyberpunk 2077 video oyununda da masa oyununa benzer bir karar verme sistemi olacağını açıkladı. Pondsmith, Video oyunda da, masa oyununa benzer şekilde alınan kararların, oyunun ilerleyişine büyük etki edeceğini belirtti. Oyunda bulunacak olan karar verme sisteminin geleneksel “karma” sistemine benzemediğini, seçimlerin karakterin kendisine ve hikayeye etki edeceğini de ekledi.

“Oyunda eğer bir grup mensubunu öldürmeyi seçerseniz, o grubun sizin karşınızda yer alacak olmasını da göze almanız gerekecek. Aldığınız kararların sonuçları hiç beklemediğiniz bir zamanda ve mekanda karşınıza çıkacak.”

Aslında RPG oyuncularının ve The Witcher severlerin bu seçim sistemine aşina olduklarını söyleyebiliriz. Bakalım Cyberpunk 2077’de kararlarımız oyunun hikaye ilerleyişine bahsedildiği kadar etkisi olacak mı?

Tags: CD Projekt Red, Cyberpunk 2077, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts