Cyberpunk 2077'de çevrim içi oyun modları olabilir

Cyberpunk 2077’de çevrim içi oyun modları olabilir

Aralık 4, 2019 0

Geçtiğimiz gün CD Projekt RED, yeni bir iş ortaklığı duyurdu. Digital Spaces adlı geliştirici firma ile, Cyberpunk 2077‘de kullanılacak yeni teknolojiler konusunda anlaşmaya varıldığı, kamu oyuna duyuruldu. Peki çevrim içi oyun modları ile bu yeni anlaşmanın ne lakası var derseniz. Şöyle ki; Digital Spaces adlı şirket, daha çok AAA oyunlar için PVP oyun modları geliştirien bir şirket. Digital Spaces, daha önce Company of Heroes, Warhammer 40,000 ve Dying Light gibi çevrim içi oyun modlarıyla ön plana çıkan oyunların yapımında yer almıştı.

Cyberpunk 2077’de multiplayer olabilir

CD Projekt RED daha önce Cyberpunk 2077‘de çevrim içi oyun modlarının olmayacağını açıklamıştı. Ancak bu yeni ortaklık duyurusu kafalarda soru işaretlerinin de oluşmasına neden oldu. Digital Spaces, sadece çevrim içi oyun modları üzerine çalışmıyor. CD Prjekt RED’in yaptığı açıklamaya bakarsak, Digital Spaces‘in ürettiği teknolojiler, Cyberpunk 2077’nin pek çok alanında kullanılacak.

CD Projekt RED’den Michal Nowakowski şu açıklamayı yaptı; “Cyberpunk 2077 bugüne kadar yürüttüğümüz en iddialı projemiz. Her gün yaratıcı ve teknolojik bir başarıya ulaşmak için çok çalışıyoruz. Digital Scapes ekibi, tecrübeye ve teknik bilgi birikimine sahip. Uzun vadeli işbirliğimizin oyuna bolca katkıda bulunacağından eminim.” Ne dersiniz? Bu açıklama Cyberpunk 2077’de çevrim içi oyun modu olacağını düşünmemiz için sizce yeterli mi?

Tags: CD Projekt Red, Cyberpunk 2077, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts