Capcom'dan Monster Hunter World Switch versiyonu için kötü haber

Capcom’dan Monster Hunter World Switch versiyonu için kötü haber

Aralık 4, 2019 0

PlayStation 4 ve Xbox One‘a çıkışının ardından oldukça geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan Monster Hunter World Nintendo Switch’e çıkacak mı? Capcom bunun pek mümkün olmadığını belirtti. Ancak Switch için yeni bir Monster Hunter oyunu gelebilir.

Capcom, Monster Hunter World Switch versiyonu olanaksız dedi

Monster Hunter özellikle Nintendo’nun taşınabilir cihazlarında hatırı sayılı satış sayısına ulaşan bir seriydi. Özellikle Japon oyuncular ve Batı’da da Nintendo oyuncuları arasında oldukça popüler olan oyun serisini Capcom yeni nesil konsollara getirme kararı almıştı. PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapan Monster Hunter World oldukça sevilmiş ve satış rakamları Capcom’un yüzünü güldürmüştü. Ancak Monster Hunter World, Nintendo Switch’e çıkış yapmadı. Yakın tarihte düzenlenen bir hissedar toplantısından sızan bilgilere göre Capcom’un gelecek planları arasında Monster Hunter’ın Nintendo Switch versiyonu projesi yer almıyor. Ancak Capcom’un Nintendo Switch için farklı planları olduğu da toplantıdan gelen bilgiler arasında.

Bu yılın başlarında, Skrim’in Nintendo Switch versiyonunu yapan firma Iron Galaxy’nin Ceo’su Adam Boyes, Capcom’a Monster Hunter World’un Switch versiyonu için teklif götürdüklerini açıklamıştı.

Tags: Aksiyon, Capcom, Macera, Monster Hunter World, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts