Canlı yayında oyun yapımcısının üzerine maymun kustu

Canlı yayında oyun yapımcısının üzerine maymun kustu

Aralık 3, 2019 0

Zaman zaman konferanslarda ya da oyuna özel yapılan sunumlarda canlı yayın kazaları ile karşılaşabiliyoruz. işte bu kazalardan birisi de Sea of Thieves için yapılan özel sunumdan geldi. Stüdyoda yer alan maymun yaptığı hareketle tabir-i caiz ise ortamı birbirine katmış.

Sea of Thieves sunumunda yapımcının üzerine maymun kustu

Sea of Thieves ekibi dönem dönem oyundaki gelişmeleri ve yeni güncellemeleri oyuncular ile paylaşmak için canlı yayınlar düzenliyor. İşte bu canlı yayınlardan birisini geçtiğimiz saatlerde düzenleyen yapım ekibi her zaman olduğu gibi ortamı da oyun atmosferine göre dekore etmiş. Korsan temalı eşyalar, kitaplar, kuru kafa derken stüdyoya bir maymun da koymuşlar.

İşte tam da oyunun yeniliklerinin, hayvan sahiplenme özelliklerinin anlatıldığı sunumda, stüdyoda bulunan bu maymun (Örümcek Maymunu) Rare ekibinden Jon McFarlane‘in omuzuna binerek sırayla her 2 omuzuna da kusmuş. Tabi maymunun sergilediği bu tavır başta şaşkınlık yaratsa da ekibin oldukça eğlendiğini de görüyoruz. Sonrasında ise sunum kaldığı yerden devam etmiş. Sunum videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Maymunun aksiyona geçtiği dakika – 27:45  🙂