Call of Duty'nin Battle Royale modu kısa bir müddet parasız oluyor

Call of Duty’nin Battle Royale modu kısa bir müddet parasız oluyor

Aralık 4, 2019 0

Black Ops 4 ile beraber Battle Royale kervanına katılan Call of Duty serisinin Blackout adlı bu modu oldukça sevilmiş ve bu cinse sevinçli bir oynanış getirmişti. İşte hem betası hem de bütün versiyonunda alkış toplayan Blackout modunun kısa bir zamanlığına parasız olacağı Activision ve Treyarch tarafından açıklandı.

Call of Duty’nin Battle Royale modu kısa bir zamanlığına parasız oluyor

Call of Duty serisinin fotoğrafı sosyal medya hesaplarından yapılan söylemeye göre Battle Royale modu olan Blackout, 17 – 24 Ocak tarihleri arasında parasız olacak. Oyunun PC, PS4 ve Xbox One versiyonlarının bu tarihler arasında parasız olacağı da söylenmiş. Başka Bir Deyişle bu 3 platformdan birisine sahipseniz Blackout modunu indirerek 1 hafta süresince parasız olarak deneyimleyebileceksiniz.

Daha evvel hafta sonu faallikleri görmüştük ama Activision oyuna olan alakayı çoğaldırmak için bu sefer müddeti azıcık daha uzun yakalamak istemiş de diyebiliriz.

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Black Ops 4, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Treyarch, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts