Call of Duty: WWII'ye kalkanlı, yeni bir birlik eklendi

Call of Duty: WWII’ye kalkanlı, yeni bir birlik eklendi

Aralık 4, 2019 0

Call of Duty: WWII‘nin üçüncü genişleme paketi, United Front çıkışını yaptı. Oyuna, ikinci dünya savaşının önemli çatışmalarından ilham alınarak oluşturulan yeni haritaların yanı sıra, bir de yeni birlik eklendi. Cavalry birliği, kalkanıyla dikkat çekiyor.

Call of Duty: WWII’ye Cavalry adında yeni bir birlik eklendi

Call of Duty: WWII’nin üçün genişleme paketi, United Front ile oyuna eklenen Cavalry birliği kalkanıyla dikkat çekiyor. Cavalry birliği, düşman atışlarını kalkanıyla engelleyebiliyor. Call of Duty: WWII’de takımı oyununu arttıracağı söylenen Cavalry birliği, özellikle bölge ele geçirirken oldukça işe yarayacak. Domination modunda Cavalry birliği görev noktalarını daha hızlı ele geçirebilecek, Search & Destroy modunda ise diğer birliklere kıyasla daha hızlı bomba kurabilecekler. Activision takım odaklı oynanışı arttırmak için Cavalry birliğine yeni özellikler eklemiş görünüyor. Cavalry birliği görev noktalarından, öldürme ve öldürme yardımlarından daha fazla skor kazandıracak. Görünen o ki Cavalry birliği Call of Duty: WWII’nin War Mod’unda da oldukça kullanışlı bir karakter olacak. Takım oyunu seven oyuncuların vazgeçemeyeceği bir sınıf olacaktır.

Tags: Activision, Call of Duty: WWII, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Sledgehammer Games, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts