Call of Duty: WWII Multiplayer hafta sonu için ücretsiz

Call of Duty: WWII Multiplayer hafta sonu için ücretsiz

Aralık 4, 2019 0

Hafta sonu boş zamanınız varsa ve oynayacak oyun arıyorsanız Activision’ın, Call of Duty: WWII oyununu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Henüz deneyemeyenler için mükemmel fırsat

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen, efsaneyi tekrar yıllar önceki dünya savaşlarına götüren Call of Duty: WWII, Avrupa’nın kaderini belirlemek için tüm oyuncuları ücretsiz olarak bu mücadeleye davet ediyor. Bildiğiniz gibi Free to Play dönemi hali hazırda devam ediyor ve Call of Duty: WWII, 6 Mayıs tarihinin sonuna kadar ücretsiz kalacak. Activision tarafından yayınlanan Call of Duty WWII, ilk olarak 3 Kasım 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmüştü. Oyunu incelemek isteyip henüz deneme şansını yakalayamadıysanız, bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Oyunu indirebilmek için Steam üzerinde Call of Duty WWII Multiplayer’ın yaklaşık 57 Gb boyutu ile inmesini beklemeniz gerekiyor. Ayrıca daha sonrasında oyunu satın almaya karar verirseniz, ücretsiz oynadığınız süre içerisindeki karakter ilerlemeleri, envanter ögeleri ve kitlenebilir ögeler aynı şekilde devam edecek. Aynı zamanda 7 Mayıs’a kadar satın alımlarda ise %35’lik indirim sizi bekliyor.