Call of Duty: Modern Warfare'dan yeni bilgiler geldi

Call of Duty: Modern Warfare’dan yeni bilgiler geldi

Aralık 3, 2019 0

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan yeni Call of Duty oyunu Modern Warfare hakkında yeni bilgiler açıklanmaya devam ediliyor. Yeni bir oyun motoru kullanan oyunun hikayesinde iki tane taraf olacağı açıklandı. Bu taraflardan ilki, askeri operasyonları üstlenen bir ekip olacak. Bu ekiple görevlere çıkıp askeri seviyede operasyonlar yaparken, hikayenin diğer tarafında asi ekibinde bulunan bir askeri kontrol edeceğiz. CIA ile birlikte çalışan asi ekibinin liderinin ise Komutan Farrah olacağı söyleniyor. Hikayede CIA ajanı olan Alex isimli karakter ise en büyük yardımcılarımızdan bir tanesi olacak.

Call of Duty: Modern Warfare’dan yeni bilgiler geldi

Oyunun askeri operasyon kısmındaysa tabi ki serinin sevilen ismi Captain Price‘la omuz omuza savaşacağız. Captain Price’ın yanında Kyle Garrick isimli karakteri de kontrol edeceğimiz tahmin ediliyor. Teknik anlamda fotorealistik grafik seviyesine çıkmak isteyen yapımcılar aynı zamanda Nvidia ile olan partnerliğini de açıkladı. Yeni oyun motorunun yanında oyunda Nvidia’nın ışıklandırma üzerine geliştirdiği son teknoloji olan Ray Tracing bulunuyor. Gece görüşüne geçtiğimiz bölümlerde oldukça gerçekçi bir görüntü veren oyunun final sürümünde de videoda gösterildiği gibi ekrana yansıyacağı açıklandı.

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Modern Warfare, First Person Shooter, Infinity Ward, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts