Call of Duty: Modern Warfare'da lootbox olmayacağı doğrulandı

Call of Duty: Modern Warfare’da lootbox olmayacağı doğrulandı

Aralık 3, 2019 0

2019 yılının merak uyandıran FPS oyunlarından bir tanesi olmayı başaran Call of Duty: Modern Warfare kanadından yeni bir haber daha geldi. Daha öncesinde söylenen ancak Infinity Ward tarafından doğrulanmayan lootbox iddiaları, Reddit üzerinde son buldu. Infinity Ward‘un Reddit üzerinden açıkladığı bilgiye göre Call of Duty: Modern Warfare‘da lootbox olmayacak. Şimdilik herhangi bir lootbox sistemi üzerinde çalışmadıklarını belirten geliştiriciler, bu hafta detaylı bir açıklama yapacaklarını belirttiler. Season Pass sistemini de bu sene getirmeyen Activision, bu konuda olumlu eleştiriler almıştı. Çapraz platform gibi yenilikleri de seriye dahil eden geliştiriciler, muhtemelen son dönemlerin en iyi Call of Duty oyununun altına imzasını atacak.

Call of Duty: Modern Warfare’da lootbox olmayacağı doğrulandı

Diğer bir yandan oyunun yapım aşamasını bitiren Infinity Ward‘un, bu sıralar Battle Royale modu üzerinde çalıştığı tahmin ediliyor. 2020 yılının Ocak ayında geleceği tahmin edilen Battle Royale modu, oyunun satışlarını yükseltebilir. Hikayenin yanı sıra oynanış anlamında da köklü değişikliklere giden yapımcılar, bir sonraki nesilde ne yapacaklarına dair ipuçları veriyor. Hikaye tarafında bölümleri Orta Doğu temalı da tasarlayan geliştiricilerin çarpıcı sahnelere yer vereceğini düşünüyoruz.

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Modern Warfare, First Person Shooter, Infinity Ward, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts