Call of Duty: Black Ops 4 ilk gün yaması kotalarımızı bitirecek

Call of Duty: Black Ops 4 ilk gün yaması kotalarımızı bitirecek

Aralık 4, 2019 0

Eğer Call of Duty: Black Ops 4‘ün fiziksel sürümünü almaya niyetliyseniz, konsollarınızda ve PC’nizde şimdiden yer açmanızı tavsiye ederiz. Çünkü Call of Duty: Black Ops 4’ün ilk gün yaması tam 50 GB boyutunda. Eğer kotanız dolduysa ve bağlantı hızınız da düştüyse, oyunu konsolunuza taktığınız gibi oynayamayacaksınız. Activision bu konuda oyuncuları uyarıyor. 50 GB’lık ilk gün yamasına şimdiden hazırlıklı olun!

Call of Duty: Black Ops 4’ün ilk gün yaması ne kadar olacak?

Call of Duty: Black Ops 4‘ün multiplayer özelliklerinden yararlanmak, zombi modunu oynamak istiyorsanız 50 GB’lık boyutuyla kota düşmanı ilk gün yamasını indirip yüklemeniz gerekiyor. Toplamda ise, Call of Duty: Black Ops 4 için 112 GB‘lık bir alan ayırmanız gerekiyor. Hali hazırda oyun boyutlarının git gide büyüdüğü bir gerçek. Bunun yanında bir de firmalar oyunların çıkış tarihini geciktirmemek adına, yayınladıkları oyunların eksik yönlerini ilk gün yamalarıyla düzeltmeye çalışıyorlar. Bu 50 GB‘lık neredeyse bir oyun boyutundaki ilk gün yaması da, artık Diski al, tak, oyna döneminin sona erdiğini de gösteriyor.

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Black Ops 4, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Treyarch, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts