Blackberry Bold mu Apple iPhone mu?

Blackberry Bold mu Apple iPhone mu?

Aralık 7, 2019 0

Yakında Türkiye’de satışa sunulacak Apple iPhone firari yollarla girdiği biçimiyle dahi on binlerce kullanıcıya erişmiş gidişatta

Parmaklarla hakimiyet edilebilen dev dokunmatik ekranı, geniş uygulama dayanağı ve ‘Apple’ efektiyle kısa vakitte fanatiklerini ve efsanelerini oluşturmayı muvaffak oldu. Üstelik yalnızca fertsel değil müessesesel kullanıcıların da alakasını çekti. Bir vakit evvel HSBC müessesesel olarak iPhone’u seçim edeceklerini açıkladı.

Cep telefonu kapsamında fenomen haline gelmiş iki kutbun öbür tarafıysa Kanadalı RIM işletmesinin Blackberry acelesi. Bütün İngilizce Q klavyeli, geniş ekranlı konseptini gelen e-postaları otomatik olarak yükleme hizmetiyle birleştiren seri kendisini kısa vakitte milyonlarca iş odaklı kullanıcının bırakılmaz bileşeni haline getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Turkcell azalarına özel olarak satışa sunulan Bold serisiyse hem tasarım, hem işlev açısından Blackberry kullanıcılarının nirvanasını oluşturdu. Bu seri ten kaplı arka yüzeyi, 480×320 çözünürlüklü TFT ekranı, 2 megapiksel kamerası, kablosuz internet ve GPS yardımıyla Blackberry kullanıcılarının yeni jenerasyon tam gereksinimlerini karşılayacak kalitede.

Her iki makineyi popüler gereksinimlere göre karşılaştırdığımızda ikisinin de artı ve eksileri bulunuyor

Tags: Blackberry Bold mu Apple iPhone mu?, Güncel Teknoloji Haberleri, Teknoloji Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts