Black Ops 4'te yalnızca 1 dolara NOKTA satın alabilirsiniz

Black Ops 4’te yalnızca 1 dolara NOKTA satın alabilirsiniz

Aralık 4, 2019 0

Mikro ödemeler denince akla gelen ilk reyin ivedisi olan Call of Duty, bu yıl oyuncuların karşısına Black Ops 4 ile çıktı. Daha büyük bir kitleye hitap etmek için oyunda bulunan öykü modunu çıkartıp, rekabetçi ve co op modlar ile oyunu dolduran geliştiriciler bu defa eksantrik bir vakaya imza atmış durumda.

Black Ops 4’e gelen eksantrik kozmetik

Black Ops 4'te sadece 1 dolara NOKTA satın alabilirsiniz

Oyuna yeni ilave edilen Open Dot adlı içerik, mikro ödemeler ile satın alınabiliyor. 1 dolar kıymetinde olan Open Dot sayesinde, Reflex eklentinin ortasında bulunan görüntüyü değiştirebiliyorsunuz. Reelinde yalnızca ufacık bir noktayı dahi para ile satan Activision‘a hak veriyoruz. Zira kendileri bu stil mikro ödemelerden, yılda 4 milyar dolara yakın para kazanıyor. Neredeyse her bir oyunlarına mikro ödeme ilave eden üretimciler, bu kazanç kapısını asla kapatmayacak.

Son olarak oyunda satılan bu noktanın Open Dot şu anda indirimde olduğunu belirtelim. Yılbaşına özel olarak 50 COD puanına satılan 0.50 dolar bu mahsul, sıradan yarıyılda 100 COD puanına 1 dolar satılıyor. Başka Bir Deyişle Black Ops 4’ün bu noktasını satın almak istiyorsanız, büyük indirimi kaçırmamanızı öneriyoruz.

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Black Ops 4, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Treyarch, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts