Biomutant “Dünya” fragmanı yayınlandı

Nisan 23, 2021 0


Biomutant geliştirme süreci ile epeyce çalkantılı bir periyot geçirdi. Hatta bir orta oyundan hiç ses çıkmıyordu. Biomutant sıradan bir rol yapma oyunuydu ancak sunduğu farklılıklar oyunun ana temasındaydı. Mutant bir karakter oluşturup oyunun size ne sunabileceğine bakıyorsunuz. Mutant karakter oluşturmak ve onunla dövüşme fikri kulağa eğlenceli geliyor. Oyunun evvelki fragmanlarında daima dövüş mekaniklerine yer verilmişti. Bu seferki görüntüde bize oyunun dünyası gösteriliyor.

Renk paleti çok hoş duruyor

Oyun uzun bir geliştirme sürecinden geçti ve nihayet 25 Mayıs‘ta geliyor. Görüntüde da fark edebileceğiniz üzere oyundaki renk  paleti çok canlı duruyor. Fragmanda bize birtakım eşya mekanikleri de gösteriliyor. Evvelki fragmanlar ekseriyetle dövüş mekanikleri üzerineydi, bu sefer çok daha beğenilen bir fragman yayınlanmış. Oyunun dünyasını merak eden oyuncular için pek açıklayıcı bir görüntü. Fragmanda epey tuhaf ve hoş görünümler yer alıyor.

Ayrıyeten Mutant NPC‘leri de görebiliyoruz. Karakterin sırtındaki eşyalar fragman boyunca değişiyor ve her birinin size nasıl bir artısı olduğunu görebiliyorsunuz. Bazen güzelce süzülmenizi sağlarken, bazen de üste hakikat küçük bir halde yükselmenizi sağlıyor. Sırtınızda taşıyabildiğiniz eşyalar ortasında en dikkat çekeni ise bavul. Bavul sizin havada yavaşça kaymanızı sağlıyor.

Biomutant, 25 Mayıs‘ta PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Tags: fragman, oyun, Oyunun Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts