BİM’in Sanal Parası BİMPARA Kullanıma Sunuldu

Mayıs 25, 2021 0

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden Olan BİM, içerisine para yükleyip harcama yapabileceğiniz yeni taşınabilir uygulaması BİMPARA’yı duyurdu. Android ve iOS aygıtlar için yayınlanan taşınabilir uygulama sayesinde BİM mağazalarında büsbütün temassız bir formda ödeme yapabileceksiniz. Kredi kartınızdan BİMPARA uygulamasında bulunan hesabınıza para yüklemesi yaparak yanınızda kredi kartı yahut nakit para taşıma gereği duymadan tüm BİM alışverişinizi telefonunuz üzerinden ödeyebilirsiniz.

Dilediğiniz şahsa BİMPARA gönderebilirsiniz

Yeni BİMPARA uygulaması sayesinde istediğiniz şahsa BİMPARA gönderimi de yapabilirsiniz. Bir bireye tek seferde en az 10 TL, en fazla 500 TL olacak formda BİMPARA gönderimi yapabiliyorsunuz. Üstelik bu gönderimi yaptığınız kişinin BİMPARA uygulamasını kullanmasına gerek yok. Taşınabilir uygulamayı kullanmayan bireylere SMS’le gönderilen şifre sayesinde tek seferde harcanmaya imkan verecek alışverişler yapılabilir. Tek yapmanız gereken şey şifreyi kasiyere söylemek.

Tek seferde ne kadar para yatırılabiliyor?

BİM’in yeni uygulaması BİMPARA’ya tek seferde en az 50 TL en fazla 2000 TL olacak halde para yatırılabiliyor. Bir günde ise en fazla 4 seferde olmak üzere en fazla 6000 TL fiyatında BİMPARA yüklemesi yapılabiliyor. Yatırılan bu BİMPARA’ların kullanım mühleti 2 yıl olarak açıklanırken BİM kasalarında QR kodla yahut uygulamada yer alan 6 haneli kodla temassız ödeme yapabilirsiniz.

Yaptığımız harcamaları görebileceksiniz

BİMPARA uygulaması sayesinde BİM’den yaptığımız harcamaları da görme imkanına sahip olacaksınız. Uygulamanın “Hesabım” kısmına tıkladığınızda son 3 aya dair tüm hesap hareketlerini görebileceksiniz.

BİMPARA’yı nasıl indiririm

BİMPARA uygulamasını indirip bir denemek istiyorsanız, aşağıda yer alan linklerden kendi işletim sistemine nazaran uygulamayı indirebilirsiniz.

Tags: Bi̇m, para, Seferde, Tek, uygulama Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts