Bethesda, Fallout 76'nın gidişatından oldukça memnun durumda

Bethesda, Fallout 76’nın gidişatından oldukça memnun durumda

Aralık 3, 2019 0

Geride bıraktığımız sene Fallout hayranlarını üzen yapım Fallout 76 hakkında Bethesda kanadından yeni bir haber daha geldi. Firmanın tepe yöneticilerinden ve Fallout markasının yönetmenlerinden bir tanesi olan Todd Howard, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir söyleşide Fallout 76’dan bahsetti. Fallout 76’nın çok çok iyi gittiğini söyleyen Howard, milyonlarca oyuncunun Fallout 76‘yı oynadığının altını çizdi. Bu tarzda bir Fallout platformu kurmak istediklerini söyleyen yapımcı, akıllarında tonla fikir olduğunu açıkladı.

Bethesda, Fallout 76’nın gidişatından oldukça memnun durumda

Oyuna büyük içerikler geleceğinden bahseden Howard, Fallout 76‘yı uzun süre boyunca destekleyeceklerine dair sinyaller verdi. Ayrıca Fallout 76‘nın, kendi stüdyoları için çok farklı bir proje olduğunu açıklamalarına ekleyen Howard ve ekibinin oyun hakkında ne gibi fikirleri var merak ediyoruz.

Çıktığı dönemde oynanış anlamında oldukça eleştirilen yapım, koleksiyoncu sürümünde oyuncuları mağdur etmesinden dolayı adeta yerin dibine sokulmuştu. Ayrıca oyunda karşılaşılan teknik hatalar, oyuncuları Fallout 76’dan bezdirmişti. Bakalım Bethesda, ilerleyen günlerde oyuna ne gibi yenilikler getirecek? Merak ediyoruz. Peki siz Fallout 76’nın son durumundan memnun musunuz? Fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Tags: Bethesda Softworks, Fallout 76, MMORPG, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts