Bayağı ralli oyunu V-Rally, uzun bir müddetten sonra geri geliyor

Bayağı ralli oyunu V-Rally, uzun bir müddetten sonra geri geliyor

Aralık 5, 2019 0

1990’ların unutulmaz ralli oyunu V-Rally, şu ana kadar çıkan birkaç oyunu ile arcade hissini basitçe konutta yaşatabiliyordu. Ana olarak PS1’de çıkan V-Rally acelesi, sonrasında PS2’ye uyarlanmış ve öbür oyunculara da tanıtılmıştı. Geçtiğimiz günlerde, üretimci Maximum Games, yeni bir V-Rally oyunun yakında çıkacağını, yayınladıkları fragman ile sarihe çıkardı.

Gözlerimiz “yollarda” kaldı

2003 senesinden beri haber alınmayan serinin yeni oyunu geçtiğimiz gün yayınlandı. Maximum Games’in yayınladıkları fragman ile şimdilik yalnızca birkaç otomobilin olacağını öğreniyoruz, fakat Maximum Games, yayınladıkları deklarasyon ile reyin içerisinde elli adet değişik vasıta, birbirinden ayrı yarış modları ve göz akdikeni yerler ile geri dönüyor. Şimdilik yayınlanan yarış modları ise şu biçimde belirtildi: Rally, V-Rally Cross, Extreme Khana, Buggy ve Hillclimb. Belirtilen modlar arasında bildiğimiz ralli ve öbür ralli taşıtları ile yarışlar bulunurken, ilave edilen Extreme Khana ve Buggy modları, en azından uzun müddettir ortalıkta bulunmayan bu efsanevi oyunu yenilecek.

Tam olarak ne zaman çıkacağı tanımlanmayan V-Rally 4’ün, hakikatinde bu yılın Eylül ayında çıkarılması bekleniyor. V-Rally 4’ün fragmanını alttan izleyebilir, Steam sayfasına ile buradan erişebilirsiniz. V-Rally 4 PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için satışa sunulacak.