Avengers oyunundan yeni bilgiler geldi!

Avengers oyunundan yeni bilgiler geldi!

Aralık 3, 2019 0

Geçtiğimiz senelerde duyurulan ve adından uzunca bir süredir haber alamadığımız Avengers oyunu, sekizinci jenerasyonun sonunda karşımıza çıkacak. Yeni Tomb Raider oyunlarının geliştiricisi Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Marvel’s Avengers oyunundan yeni bilgiler geldi. E3 2019‘da düzenlenecek olan E3 Coliseum etkinliği öncesi verilen bilgiler arasında yeni Avengers oyununun TPS kamera açısına sahip olacağı, hikaye tabanlı olacağı ve 4 kişilik co op mekaniklerine sahip olacağı açıklandı.

Avengers oyunundan yeni bilgiler geldi!

Oyun hakkında daha fazla bilginin E3 panellerinde açıklanacağı söyleniyor. E3 Coliseum‘da, bir buçuk saatlik bir panele sahip olan Marvel’s Avengers projesine Marvel Games de yardım ediyor. The Game Awards‘tan tanıdığımız Geoff Keighley’in sunacağı E3 Coliseum panelinde Gears 5, Borderlands 3: Making the Mayhem, Call of Duty, Doom Eternal ve Respawn Entertainment ekibiyle alakalı soru cevap etkinlikleri olacak.

Sona geldiğimizde Avengers oyununun şimdiye kadar yapılmış ilk büyük bütçeli Avengers yapımı olması, Marvel hayranlarını daha da meraklandırıyor. Diğer bir yandan oyunun nasıl bir hikayeyi anlatacağını da merak ediyoruz.

Tags: Aksiyon, Avengers Project, Crystal Dynamics, PC, PlayStation 4, Square Enix, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts