Avengers oyunundan Black Widow'a ait yeni video ve bilgiler geldi

Avengers oyunundan Black Widow’a ait yeni video ve bilgiler geldi

Aralık 3, 2019 0

Geçtiğimiz E3 2019 fuarında gösterilen ve bazı oyuncuları hayal kırıklığına uğratan Marvel’s Avengers, geliştirilmeye devam ediliyor. Oyunla alakalı yeni videolar yayınlayan geliştirici ekip, bu kez Black Widow‘u ilgilendiren yeni videolar ve bilgiler yayınladı. Yayınlanan videoda karakterin kostümüne odaklanan yapımcılar, karakterin üzerinde ne gibi detaylar olduğuna dikkat çekiyor. Çizgi romanlardan esinlenerek tasarlanan karakterlerin tasarımları fena değil. Ayrıca Crystal Dynamics, Black Widow’un, diğer karakterlere göre kullanacak çok fazla ekipmana sahip olduğundan bahsetti. Kendi hikayesinde ünlü ve gölgelerin içinde yaşayan bir ajan olan karakter, oyunda da bu şekilde yansıtılacak.

Avengers oyunundan Black Widow’a ait yeni video ve bilgiler geldi

As far as uniforms go, Black Widow has sleek and stylish down to an art. Her mainstay black silhouette has evolved over the years since its 1970’s debut, with new equipment and embellishments modernizing the design rather than reinventing it. Why fix what isn’t broken? pic.twitter.com/T0liGEo07y

— Marvel’s Avengers (@PlayAvengers) September 23, 2019

Ayrıca Black Widow’un takıma çoğu zaman liderlik yapacağının da altını çizen geliştiriciler, karakterin oynanış anlamında biraz kompleks olabileceğini da söyledi. Hulk ile karşılaştığımızda düşmanlarını yenmek için daha farklı yollar deneyen Black Widow ile oynamak oldukça zevkli olabilir. 5 Mayıs 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Stadia platformlarına çıkacak olan Marvel’s Avengers, umarız Avengers filmlerinin üzerine Marvel hayranlarını tatmin edecek öğeler barındırarak piyasaya çıkar. 

Tags: Aksiyon, Avengers Project, Crystal Dynamics, PC, PlayStation 4, Square Enix, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts