Apple 99 dolara iPhone 3G

Apple 99 dolara iPhone 3G

Aralık 4, 2019 0

Bir zamandır devam eden 99 dolarlık iPhone satılacağı rivayeti bir bakıma doğrulandı. Amerikan telefon işletmeyi AT&T, tamir edilmiş iPhone’ları 99 dolar maliyetle satışa çıkardı.

Amerikan süpermarket zinciri Wal-Mart’ın 99 dolara iPhone satacağı rivayeti her iki doğrultuda da doğrulandı. Wal-Mart iPhone satışına başladı ancak 99 dolara değil, iPhone 99 dolardan satışa çıktı ancak sıfır ve Wall-Mart’ta değil.

Wal-Mart’ın 197 ve 297 dolar maliyetler ve 2 senelik kontratla iPhone satışına başlamasıyla süpermarket zincirinin AT&T ortaklığıyla iPhone satışına başlamasının hemen ardından, daha evvel kullanılmış ve arıza sebebiyle AT&T’ye iade edilmiş mahsullerin 100 dolar düşük maliyetle, 99 dolara satılmasıyla son iki haftadır devam eden dedikodular doğrulanmış oldu.

Piyasaya sürüldüğü günden beri uslu telefon pazarını eline geçiren iPhone’un ilk serisinde ortaya çıkan arızalardan dolayı iade edilen mahsuller, tamir edildikten sonra satışa çıkarılıyor. Ancak daha evvelden kullanılmış 8GB’lık iPhone 3G’lere sahip olmak için yeniden de 2 senelik AT&T kontratı yapmak koşul koşuluyor. 8GB ile kanaat etmek istemeyenler ise 199 doları gözden çıkarmak zorunda. Tabi bu fiyatlara 24 ay süresince kullanılmak zorunda olan kontratların aylık ödemesi dahil değil.

Tags: Apple 99 dolara iPhone 3G, Güncel Teknoloji Haberleri, Teknoloji Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts