Age of Empires Lord of The Rings Modu, çok iyi görünüyor

Age of Empires Lord of The Rings Modu, çok iyi görünüyor

Aralık 4, 2019 0

Lord Of The Rings severler Battle for Middle Earth remake’i bekleyedursun, bir mod yapımcısı oldukça ilgi çekici bir projenin altına imza attı. Mod yapımcısı, Age of Empires 2 için Lord of The Rings modu geliştirdi. 6 yıldır geliştirilen mod, Age of Empires 2’nin çehresini tamamen değiştiriyor ve adeta ortaya yani bir orta dünya temalı oyun çıkartıyor.

Age of Empires 2 için yapılan Lord of The Rings Modu, oldukça iyi görünüyor

Age of Empires Lord of The Rings Modu, çok iyi görünüyor

J.R.R Tolkien‘in ölümsüz eseri Lord of The Rings, Age of Empires ile birleşti. Bir mod yapımcısı, J.R.R Tolkien’in yarattığı dünyaya oldukça sadık kalarak, Age of Empires 2 için Lord of The Rins modu yaptı.

Lord of The Rings modunda;  Elfler, Men of The Wests, Rohirrim, Southrons, Easterlings ve Mordor ile Angmar’ın altındaki kötü güçler de dahil olmak üzere tam 18 Orta Dünya diyarı bulunuyor. Lord of The Rings modu ile birlikte, Orta Dünyada yaşanmış savaşları yeniden canlandırabileceğiz.  Lórien’in keskin okçularından, Mordor’un trollerine; Kuzey’in Ranger’larına, korkunç dev Mûmakil’e yüzlerce yeni birimle oynamak mümkün.

Tales of Middle earth modunu buradan indirebilirsiniz.

Age of Empires Lord of The Rings Modu, çok iyi görünüyorAge of Empires Lord of The Rings Modu, çok iyi görünüyorAge of Empires Lord of The Rings Modu, çok iyi görünüyor

Tags: Age of Empires, Lord of the rings modu, LOTR, mod, PC Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts