Karayip Korsanları 6 filmi, Johnny Depp olmadan mı çekilecek?

Karayip Korsanları 6 filmi, Johnny Depp olmadan mı çekilecek?

Aralık 4, 2019 0

İlk olarak 2003 yılında Siyah İnci’nin Laneti ile beyaz perdeye giriş yapan Karayip Korsanları‘nın altıncı filmine dair ayak sesleri duyulmaya başlandı. Ünlü seriden vazgeçmeyen Disney, son filmiyle olumsuz eleştirilere maruz kalmıştı. Eski filmleri kadar başarılı olamayan Salazar’ın İntikamı, çok az bir kesim izleyiciyi memnun edebilmişti.

Karayip Korsanları 6’da, Jack Sparrow olacak mı?

Ancak altıncı filmin duyurusundan sonra filmde tahminlere göre ünlü aktör Johnny Depp olmayabilir. Karayip Korsanları’na farklı bir renk katan Jack Sparrow karakterini canlandıran Depp, karısı Amber Heard’e  şiddet gösterdiği için sevenlerinden tepki almıştı. İlgili şiddet olayından sonra Fantastik Canavarlar serisine dahil edildiği için Disney’e de tepki gösteren seyircilerden dolayı yapımcılar, Jack Sparrow karakterinin filmde yer alıp almaması konusunda kaygılı.

Toparlayacak olursak sizce Karayip Korsanları, Jack Sparrow’suz olur mu? Serinin sükse yapmasında büyük rolü bulunan Johnny Depp dışında, Jack Sparrow karakterinin başka bir oyuncuya emanet edilmesi ise ortalığı karıştırabilir. Tüm bunların yanında serinin hayata geçmesinde büyük rolü bulunan yapımcılardan Jerry Bruckheimer ise Jack Sparrow’un mutlaka filmde olması gerektiğine inanıyor.

Tags: beyaz perde, jack sparrow, johnny depp, karayip korsanları, Pirates of the Caribbean, sinema Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts