Activision, Call of Duty: Çağdaş Warfare'ın satışlarına güveniyor

Activision, Call of Duty: Çağdaş Warfare’ın satışlarına güveniyor

Aralık 3, 2019 0

Bu yılın en çok alaka gören FPS oyunlarından bir tanesi olan Call of Duty: Çağdaş Warfare kanadından yeni bir söyleme geldi. Activision tarafından yapılan söylemeye göre oyunun geliştiricileri ve dağıtımcıları, oyunun satışlarına oldukça güveniyor. Hatta Activision’ın yatırımcı buluşmasında yetkililer, Call of Duty: Çağdaş Warfare‘ın bu yılın en çok satan konsol oyunu olacağına inanıyor. İlk üç gününde ettiği 60 milyon dolarlık hasılatın sabrederek yükseldiğini düşünürsek, üretimcilerin haklı çıkacağını varsayım edebiliriz. Video reyin dünyasında bir fenomen olan seri, her oyunuyla Activision’ın kasalarını dolduruyor.

Activision, Call of Duty: Çağdaş Warfare’ın satışlarına oldukça güveniyor

Tüm bunların yanı gizeme Call of Duty: Çağdaş Warfare‘a içerik getirmeye devam eden Infinity Ward‘un, bu gizemeler Battle Royale modu üzerinde çalıştığı varsayım ediliyor. Bir sonraki yılın Ocak ayında geleceği varsayım edilen BR modu, oyunun satışlarını yükseltebilir. Senaryonun yanında oynanış anlamında da köklü farklılıklara giden imalciler, bir sonraki jenerasyonda ne yapacaklarına dair ipuçları veriyor. Bakalım Activision, bir sonraki Call of Duty’de nasıl bir yol izleyecek?

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Modern Warfare, First Person Shooter, Infinity Ward, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts