ACE COMBAT 7: Skies Unknown'un çoklu oyuncu modu ayrıntılandırıldı

ACE COMBAT 7: Skies Unknown’un çoklu oyuncu modu ayrıntılandırıldı

Aralık 4, 2019 0

Bandai Namco’nun yeni bombası ACE COMBAT 7: Skies Unknown, yeni jenerasyon platformlara jet uçaklarını geri getiriyor. Günümüz uçaklarını ayrıntılı bir biçimde hakimiyetimize verecek olan imal, 31 Ocak tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformuna çıkacak. Şimdi ise geliştirici takım, oyunun çoklu oyuncu modunu ayrıntılandıran bir video yayınladı. İki adet çoklu oyuncu modu bulunduran üretimde uzun zaman geçireceğiz gibi görünüyor.

ACE COMBAT 7: Skies Unknown’un çoklu oyundan video geldi

4 v 4 savaşların yanında vefat maçı moduyla da dikkat sürükleyen imal, oyuncuların hünerlerini deneyecek. Senaryo moduna da sahip olan oyunu tamamladıktan sonra uzun saatler süresince çoklu oyuncu modunu oynayabilirsiniz. Hali hazırda piyasada War Thunder gibi oyunlar varken ACE COMBAT 7: Skies Unknown’un nasıl bir satış zaferi sağlayacağını merak ediyoruz.

Diğer bir yandan oyunun üçüncü parti donanımlara hakimiyetçiler dışında nasıl bir takviye sağlayacağı da merak ediyor. Zira oyunu daha önceki stil joystickler ile oynamak isteyen oyuncuların rakamı bir hayli fazla. Umarız Bandai Namco takımı oyunu, bu stil ayrıntıları düşünerek piyasaya sürer.

Tags: Ace Combat 7, Aksiyon, Bandai Namco, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts