Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi

Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi

Aralık 3, 2019 0

Vampire: The Masquerade evreninde geçeceği düşünülen yeni oyun için ilk ekran görüntüleri paylaşıldı. Paradox‘un resmi Twitter hesabından paylaşılan görsellere bakacak olursak oldukça karanlık ve kanlı bir oyun bizi bekliyor. Paradox tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, yayınlanan görsellerin yeni Vampire: The Masquerade oyununa ait olduğuna kesin gözüyle bakılıyor. Paradox’un çok yakında yeni oyun duyurusunu yapması bekleniyor. 

Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ilk ekran görüntüleri geldi

Paradox’un Vampire: The Masquerade serisine geri dönme planları yaptığı bir süredir konuşuluyordu. Geliştiriciler ve yayıncı firma bu isteği defalarca dile getirmişti. Yeni yayınlanan ekran görüntülerinin serinin devam oyununa ait olduğu düşünülüyor. En azından aynı evrende geçen yeni bir oyunun yapıldığı iddiaları gündeme geldi. Yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Geçtiğimiz ocak ayında Paradox Interactive gizemli bir internet sitesi açmıştı. Partner bulma uygulamalarını andıran uygulama katılımcılara kan gurubu bilgilerini soruyordu. Çeşitli ipuçlarına ulaşan  Vampire: The Masquerade hayranları için bulmacanın bitiş tarihi olarak 21 Mart belirlendi. Aynı tarihte Game Developers Convention etkinliği düzenleniyor. Bakalım bütün bu gizemin ardından yeni  Vampire: The Masquerade oyunu mu çıkacak?

 Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi Yeni Vampire: The Masquerade oyununun ekran görüntüleri geldi

Tags: game, Paradox, PC, vampir, Vampire: The Masquerade Redemption Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts