"Yazık" dedirten 9 oyun karakteri

“Yazık” dedirten 9 oyun karakteri

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

“Yazık” dedirten 9 oyun karakteri

Siz de “Yazık bunlara” diyorsanız bir bakın. Her sene karşımıza yüzlerce oyun ve bu oyunlarda hikayeleri anlatılan binlerce karakter çıkıyor. Bu karakterler sırf biz oyuncuları eğlendirmek için bir sürü dertle başa çıkmak zorunda kalıyorlar. Sevdikleri insanları vurmak zorunda kalan mı dersiniz, kendi adını hatırlamayan mı, yoksa her gün savaşmak zorunda olan mı?

İşte karşınızda “Yazık” dedirten 9 oyun karakteri.

9-Solid Snake

Snake bir klon, hızla yaşlanıyor ve birden çok metal yaratık ve dünyadışı askerle savaşmak, nükleer saldırıları engellemek zorunda kalıyor. Ayrıca ona yakın herkes ölüyor. “Yazık” demeyelim de ne diyelim?

1 8-Link

Robin Hood gibi giyinen bu kardeşimiz, Zelda serisi boyunca en zor düşmanını yendikten sonra, bütün gücünü ve eşyalarını kaybetmiş şekilde uyanıyor. Her seferinde bunu yaşayan Link’in “Hiyaaa!”, “Waaa”, “Aaahh” gibi geniş bir kelime haznesine sahip olması şaşılacak olmasa gerek.

2 7-Tidus

İlginç giyiniş tarzını bir kenara koysanız da, Final Fantasy X’de ilginç bir şekilde hikayede yer alıyor. Nasıl mı? Tidus, ülkeyi kurtarmak için babasını öldürmek zorunda kalıyor. Ancak sonrasında ise kendisinin varolmadığını keşfediyor. Böyle giyinen biri zaten varolamazdı değil mi?

3 6-Shadow of the Colossus’taki çocuk

Siz bir kızı ölümden geri getirmeye çabalayın. 16 dev “colossi”yi yenin, herkesi öldürün. Sonrasında da kızı kurtarmak yerine kendinizi dev bir yaratığa dönüşmüş şekilde bulun. Olacak iş mi? Ardından da kızı kurtarın ama siz bir bebeğe dönüşün ve olanları hatırlamayın. Çocuğumuza kocaman bir “yazık”.

4 5-Master Chief

Halo’nun kahramanı bu arkadaşımızın hayatında yer alan üç şey var: Savaşmak, savaşmak ve savaşmak. Bir hayatı, arkadaşları, ailesi yok. Siz ona “Yazık sana Master Chief” deseniz bile o sırada sizi hedef almasın, aman dikkat.

5 4-Dominic Santiago

Gears of War’dan tanıyacağımız Dominic Santiago, gezegeni yokolduktan sonra karısı ve çocuklarını bulmak için büyük bir uğraş veriyor. Ancak sonunda karısını bulduğunda onun daha fazla acı çekmemesi için karısını vuruyor. Bu kadar “Yazık” yetmiyormuş gibi adamımız her gün yıkılmış ve onu öldürmeye çalışan bir dünyaya “Günaydın” demek zorunda.

6 3-Castlevania’nın Drakula’sı

Her oyunda daha iyi güçler, kötü adam tripleri, korkunç canavarlar ve intikam için susamış halde gelse de, her seferinde yenilmekten kurtulamıyor Drakula. Bu kadar uğraş didin, sonunda hep yenil. “Yazık” sana be Drakula.

7 2-Gordon Freeman

Bir sabah işe giderken Dünya’nın istila edilmesine neden olacak bir deney yapacağını nerden bilebilirdin Gordon. Ardından askerler geldi olay yerine. Hem uzaylıları, hem de seni vurmaya çalıştılar. Kaçtın çabaladın. Sonrasında uzaylılarla dost bile oldun Gordon. Keşke gitmeseydin o gün işe Gordon.

8 1-Vic Viper

Gradius evreni istila mı ediliyor? Hmm o halde neden bir savunma gücü kurup onlara karşı savaşmıyoruz ki?

Neden savaşmıyoruz. Çünkü bu fazla “mantıklı”. Vic Viper varken neden binlerce uzay gemisi yollayalım ki? Zaten bakkaldan ekmek alınacak olsa Vic gitsin, taşınacak koliler var Vic taşısın, Vic gitsin bize cips kola alsın. Vic, Vic, Vic. Vic Viper’a kocaman bir “Yazık”.

#enler #nds #pc #playstation 3 #psp #wii #xbox 360 Yorumlar 138 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 16:22 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: enler, galeri_19, NDS, PC, PlayStation 3, PSP, Wii, XBox 360 Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts