Xiaomi Mi Note 11 kuralları büsbütün değiştiriyor

Temmuz 12, 2021 0

2019’un sonunda Xiaomi, Xiaomi Mi Note 10 ismi verilen uzun vakittir beklenen akıllı telefonu dünyaya tanıtmıştı. Yalnızca son vakitlerde bir buçuk yıldan fazla bir müddet sonra bir halef göreceğimiz bildirildi Xiaomi Mi Note 11.

Xiaomi markası bir dizi akıllı telefon üzerinde çalıştığını duyurdu. Yeni aygıtın şimdilik isminin Xiaomi Mi CC11 olarak belirtildiği iletildi. Yeni gelen haberlere nazaran, aygıtın Ağustos ortasında yahut sonlarında pazara sunulabileceği belirtiliyor. Çinli kaynaklar Mi CC11 ve Mi CC11 Pro olarak isimlendirdikleri aygıtın özellikleri hakkında bilgi paylaştılar.

Xiaomi Mi Note 11 Çok Yakında 108 MP Kamera İle Geliyor

Mi CC 11 orta seğmen aygıt 90 Hz yenileme suratına sahip, OLED ekranın yanı sıra Qulacomm Snapdragon 780G yonga seti ile geliyor. Art kamera modülü, başka kameraların yanı sıra, 64 MP ana lens ve telefoto lensten oluşabilir.

Mi CC11 Pro amiral gemisi Qualcomm Snapdragon 870‘i birebir OLED ekrana ve 90 Hz yahut daha yüksek yenileme suratına sahip olarak gelecek. Ardında 5 kat yakınsamalı bir periskop yerleştirilecektir. Pro modelde 108 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alacak.

Mi Note serisi, piyasadaki en yeterli fotoğraf sensörlerine sahip olması ile biliniyor. Yeni aygıtın 200 MPx sensör ve 12x optik zoom ile gelmesi mümkün. Daha sonra olağan bir dijital efekt olan hibrit 120x yakınlaştırma olacağı ise kesin gözüyle bakılıyor.

Xiaomi Mi CC 11 akıllı telefonun gelişiyle ilgili haberler, aslında eserin Xiaomi Mi Note serisine dahil olacağını gösteriyor. MIUI 12.5 arayüzü ile kutusundan çıkacak olan telefon MIUI 13 güncellemesini birinci alacak modeller ortasında yer alacak. Görünüşe nazaran, Xiaomi Mi CC 11 / Xiaomi Mi Note 11 yakında Ağustos konferansında sunulacak.

Xiaomi’nin fiyat/performans segmentindeki yeni aygıtı olacak olan CC 11/Mi Note 11 serisinin 400 dolar civarında olacağı söyleniyor. Çağdaş bir görünüme sahip olan eserin Türkiye pazarına da gelmesi bekleniyor.

Xiaomi markasının şimdiki akıllı telefonları hakkında içeriden gelen bilgi Xiaomi Mi 12 hakkında. Mi 12 200 megapiksel lense ve Qualcomm Snapdragon 895 yonga setine sahip olabilir. Aygıt yıl sonunda piyasaya sürülebilir. Bu bilhassa ile tekrar Xiaomi çok dikkat çekecek üzere görünüyor.

Tags: telefon, Xiaomi, yeni Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts