Wolfenstein: Youngblood'ın resmi çıkış tarihi belli oldu

Wolfenstein: Youngblood’ın resmi çıkış tarihi belli oldu

Aralık 3, 2019 0

Wolfenstein: Youngblood‘ın resmi çıkış tarihi belli oldu. Wolfenstein serisinin yeni yan oyunu E3 2018’de duyurulmuştu. Ana karakterimiz, B.J. Blazkowicz, Wolfenstein: Youngblood’da yer almayacak. Blazkowicz gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuştur.  B.J. Blazkowicz en son Nazi işgali altındaki Paris‘te görülmüştür.  B.J. Blazkowicz’in ikiz kızları babalarını aramak için yola çıkar. Babalarının genetik mirasını taşıyan kızlar, Nazi avlamak konusunda babaları kadar uzmandır. Wolfenstein: Youngblood için yayınlanan yeni hikaye fragmanına aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz. Hikaye videosunda aksiyon dolu oynanış görüntülerine de yer veriliyor. 

Wolfenstein: Youngblood’ın resmi çıkış tarihi belli oldu

Wolfenstein serisinde bir ilk gerçekleşiyor. Co-op oynanabilecek Wolfenstein: Youngblood’ın resmi çıkış tarihi belli oldu. Wolfenstein: Youngblood PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Temmuz‘da yayınlanacak. 

Wolfenstein: Youngblood, Wolfenstein II’de yaşanan olaylardan 19 yıl sonrasını anlatıyor. Wolfenstein: Youngblood co-op ya da tek kişi oynanabiliyor. Wolfenstein: Youngblood’un bu güne kadarki en geniş Wolfenstein haritasına sahip olduğu belirtiliyor. Yeni yeteneklerin, silahların, araçların ve kozmetik içeriklerin de yer alacağı oyunda, farklı oynanış tarzları da yer alacak. Aksiyon dolu bir oyun bizi bekliyor gibi görünüyor. 

Tags: Aksiyon, Bethesda Softworks, First Person Shooter, Machine Games, PC, PlayStation 4, Wolfenstein Youngblood, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts