Wolfenstein: Youngblood'ı bitirmek yaklaşık 25-30 saat sürecek

Wolfenstein: Youngblood’ı bitirmek yaklaşık 25-30 saat sürecek

Aralık 3, 2019 0

ID Software ve Arcane Studios ve MachineGame tarafından geliştirilen Wolfenstein: Youngblood’dan yeni bilgiler geldi. Geliştirici ekipten Jerk Gustafsson, geçtiğimiz gün GamesBeat’e açıklamalarda bulundu. Gustafsson, Wolfenstein: Youngblood‘ın kaç saat süreceğini açıkladı.

Wolfenstein: Youngblood’ı bitirmek ne kadar sürecek?

Geliştirici ekipten Jerk Gustafsson açıklamalarında şu ifadelere yer verdi. “Bu biraz tuhaf çünkü bu oldukça büyük bir oyun. Ancak geliştirme süresi o kadar da uzun değil. Oyunun bölüm tasarımı hikaye anlatımına da bağlı olarak çizgisel değil. Bu da bize çevrede yapacak çok fazla aktivite ve çok farklı görevler hazırlamamıza imkan verdi. Toplamda oyunumuzun süresi serinin diğer oyunlarından çok daha uzun olacak. Sanıyorum Wolfenstein: Youngblood’ı bitirmek yaklaşık olarak 25 ile 30 saat arasında bir zaman alacak. Wolfenstein: Youngblood’da daha çok Dishonored oyunlarında karşımıza çıkan açık dünya harita tasarımına benzer bir oyun alanı ile karşılaşacağız. Örneğin bir binaya ya da bölgeye girişin farklı yolları olacak. Bu da oyun süresinin serinini diğer oyunlarına oranla daha uzun olacağı anlamına geliyor. Wolfenstein: Youngblood, 26 Temmuz’da PC, Playstation 4, Xbox One için çıkacak. 

Tags: Aksiyon, Bethesda Softworks, First Person Shooter, Machine Games, PC, PlayStation 4, Wolfenstein Youngblood, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts