Witcher bülteni muhakkak oldu. Geralt adam pataklamaya geliyor!

Witcher bülteni muhakkak oldu. Geralt adam pataklamaya geliyor!

Aralık 5, 2019 0

Witcher ile alakalı daha doğrusu Geralt ile alakalı bugün ehemmiyetli bir bülten geleceği dün söylenmiş ve serinin hayranlarını da natürel olarak bir coşku sarmıştı. Daha evvelinde de hipotez edildiği gibi bu bültenin Soul Calibur VI ile alakalı olduğu ortaya çıktı.

Geralt, Soul Calibur VI’ya misafir oluyor

Bandai Namco işletmesi Soul Calibur VI ile alakalı yeni bir video yayınladı ve bu videoda hipotez edebileceğiniz gibi Geralt’ın oyunda yer alacağı duyurulmuş. Geralt‘ın tıpkı Witcher oyunlarında olduğu gibi portallardan nefret etmesini dile getirmesi ile açılış yapan bu videoda daha sonra ise kişiliğin nasıl bir performans sergileyeceğine odaklanmış. Kombo olarak en az kendi oyunlarındaki kadar atik duran Geralt, ayrıca Igni ve Axii gibi Witcher’lara özel olan hareketleri de sergiliyor.

Videoya baktığımızda Rivialı Geralt dışında Witcher’ların eğitim alanı ve bir nevi karargahları da olan Kaer Morhen’in de oyunda olacağını görüyoruz. Zati videoda yer alan kavga et kısımları da oyunun bu arenasından alınkış. Bu sene içerisinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak olan Soul Calibur VI‘nın Geralt’a özel olarak yayınlanan videosuna alttan göz atabilirsiniz.