WhatsApp Web’e bir Telegram özelliği eklendi

Mayıs 26, 2021 0

WhatsApp, uygulama ve WhatsApp Web‘e gün geçtikçe yeni özellikler ekliyor. WhatsApp bazen kullanıcı karşısına özgün özellikler ile çıkabilirken bazen de rakiplerinden esinlenebiliyor. WhatsApp Web’e gelen yeni özellik Telegram’da bulunuyor.

WhatsApp Web’e ses belgeleri için Oynatma Suratı özelliği eklendi

WaBetaInfo’nun haberine nazaran, WhatsApp, beklenmedik bir halde Web ve Masaüstü istemcisi için Oynatma Suratı özelliğini ekledi. Ses belgeleri farklı süratlerde oynatılabilecek. Sesli bildirileri 3 farklı oynatma suratı kullanarak dinleyebileceksiniz. 1.0x (normal hız), 1.5x ve 2.0x. WhatsApp, Android ve iOS için WhatsApp‘ın en son kararlı güncellemeleri için Oynatma Suratı özelliğini kullanıma sundu.

WhatsApp’ın sunduğu bu özellik bölge bölge geliyor. Şu an taşınabilir aygıtlarınız için oynatma suratı seçeneği bulunmuyorsa bir sonraki güncellemeyi beklemeniz gerekiyor. Ayrıyeten WhatsApp Web ve Masaüstü uygulamasında da Oynatma Suratı seçeneği bulunmuyorsa birkaç gün beklemeniz gerekiyor. Güncelleme WhatsApp Web ve Masaüstü “2.2110.6” versiyonu için yayınlandı.

Tags: Gün, İçi̇n, Oynatma Suratı, Web, whatsapp Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts