Vampyr’a yazın ilerleyen günlerinde iki yeni oyun modu eklenecek

Vampyr’a yazın ilerleyen günlerinde iki yeni oyun modu eklenecek

Aralık 4, 2019 0

Dontnod Entertainment tarafından Unreal Engine grafik motoru kullanılarak geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayıncılığı üstlenilen rol yapma oyunu Vampyr için, bu yazın ilerleyen zamanlarında Story mod ve Hard mod olmak üzere iki yeni modu oyuna dahil olacak.

Vampyr için yaz sonunda içerik güncellemesi geliyor

1918 yılı içerisinde Londra’da geçen rol yapma oyunu Vampyr’ın bu yaz sonunda içerik güncellemesi alacağı duyuruldu. Gelecek güncelleme ile bir dizi optimizasyon sorunu ele alınacak iken, aynı zamanda Story mod ve Hard mod olarak iki yeni oyun modu oyuna dahil edilecek. Story mod, anlatıya daha fazla odaklanarak Dr. Reid’in yolculuğunu zorlu bir mücadele ile ele alacakken, Hard mod ise oyuncuların mücadelesini çok daha zorlu hale getirecek.

Yeni eklenecek oyun modları oyunu hali hazırda oynayan oyuncular için tekrar oynamak isteyecekleri bir deneyim olacak iken, Dr. Reid’in bu karanlık macerasına adımını atmamış olanlar için daha fazla seçenek anlamına geliyor. Bildiğiniz üzere Vampyr, 5 Haziran tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformları için piyasada yerini almıştı.

Tags: Aksiyon, FOCUS Home Interactive, Macera, PC, PlayStation 4, Vampyr, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts