Ülkemizden çıkan yeni bir eğlenceli platform oyunu 'Riftkeeper'

Ülkemizden çıkan yeni bir eğlenceli platform oyunu ‘Riftkeeper’

Aralık 4, 2019 0

Son dönemlerde video oyun endüstrisine azımsanamayacak katkılar yapan ülkemizden yeni ve eğlenceli bir oyun daha çıkıyor. Hızlı ve aksiyon dolu bir dövüş sistemine sahip RPG oyunu olan Riftkeeper, Ocak ayında Steam üzerinden çıkacak. 120‘den fazla silah ve aksesuar barındıran oyunda yakın dövüş ve menzilli dövüş mekanikleri bulunuyor. Zindan sisteminin de bulunduğu oyunun zorluk seviyesi ise dinamik olacak şekilde ayarlanmış.

Ülkemizden çıkan yeni bir bağımsız oyun daha: Riftkeeper

Rift Keeper Açıklama

Rift Keeper, hızlı ve aksiyon dolu bir dövüş sistemine sahip RPG elementleri barındıran bir bilgisayar oyunudur. Oyunda Rift Keeper adında, başka diyarlara açılan portalların bekçisi rolünde bir karakteri oynuyoruz. Kırmızı rahipler Rift Keeper’ı ufak kasabaya çağırdıkları zaman, Keeper geçit anahtarlarının çalındığını öğreniyor. Görevin bu anahtarların kimin tarafından çalındığını bulmak ve bu uğursuz işe çok geç olmadan bir son vermek.

Oyunun hikayesi

Rift Keeperlar Dünyadan başka boyutlara açılan geçitlerin gardiyanlarıdır. Bu savaşçılar kendileri de eskiden birer Rift Keeper olan Kırmızı rahipler tarafından yetiştirilirler. Rift Keeperlar güçten düştükleri ve yaşlandıkları zaman, birer kırmızı rahip olup bu karanlık dünyada tek ışık olan Keeper Anne adında bir varlığın yolundan giderler. Hem Rift Keeperlar hem de kırmızı rahipler yol gösterici olarak kabul ettikleri Keeper Anne’ye hizmet ederler ve geçit tanrısı olan Xal’Sheth’e karşı savaşında ona yardımcı olurlar.

Tags: Aksiyon, bağımsız, Dövüş, Macera, PC, Riftkeeper Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts