THQ Nordic'in CEO'su Darksiders 3'ün notları hakkında konuştu

THQ Nordic’in CEO’su Darksiders 3’ün notları hakkında konuştu

Aralık 4, 2019 0

Gunfire Games‘in geliştirdiği Darksiders 3, 27 Kasım 2018 tarihinde bizlerle buluştu. Mahşer’in Dört Atlısı’ndan Fury’yi kontrol ettiğimiz oyunda, Yedi Ölümcül Günah’ın peşine düşüyoruz. İnceleme sitelerinin bazılarından iyi, bazılarından kötü not alan Darksiders 3 hakkında THQ Nordic CEO’su açıklama yaptı.

THQ Nordic CEO’su Darksiders 3’ten memnun.

Darksiders 3‘ün inceleme puanları Metacritic üzerinde biraz karmaşık durumda. PC tarafındaki incelemelerde 72, Xbox One üzerinde 71 puan alan oyunun en düşük puan ortalaması ise 66 puan ile PS4 platformunda yer alıyor. Bu puanlar elbette düşük değil ancak son zamanlarda çıkan birbirinden başarılı oyunları düşündüğümüzde ortalamanın altında kaldığı aşikar.

THQ Nordic CEO’su Lars Wingefors, GameIndustry.biz sitesine verdiği demeçte ise Darksiders 3‘ten memnun olduğunu ve yayımcı olarak aldıkları mirası devam ettirebildiklerini söyledi. Wingefors açıklamasında; “Hayranlara bu serinin oyununu ulaştırma sözü vermiştik, bundan gurur duyuyorum. Sizlere gösterebildiğimiz şeyden dolayı gururluyum, bence geliştirici Gunfire harika bir oyun yaptı ve Viyana’daki yayıncı ekip bunu ulaştırmak için çok çalıştı.” dedi.

THQ Nordic CEO’su; “Bu tür ürünlerden hoşlanmayan birkaç insan var elbette. Ancak bu tür ürünlerden hoşlanan insanlar da var. Eğer sözümüze bağlı kalır ve hayranların gerçekten eğleneceği bir ürünü ulaştırabilirsek, bence sıkıntı olmaz.” sözleriyle açıklamasının devamında inceleme notlarına da değiniyor.

Darksiders 3, THQ Nordic’in THQ markasından aldığı ve yayımladığı ilk yeni üretim oyun olma özelliğini taşıyor. Umarım THQ Nordic’in bu memnuniyeti satışlara da yansır ve yeni Darksiders oyunları görürüz. Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?  

Tags: Aksiyon, Darksiders 3, Gunfire Games, Hack'n Slash, PC, PlayStation 4, THQ, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts