The Witcher dizisinden ilk video geldi

The Witcher dizisinden ilk video geldi

Aralık 4, 2019 0

Video oyun dünyasının diziseverlerin de merakla beklediği The Witcher dizisinden ilk video nihayet paylaşıldı. Geçtiğimiz haftalarda dizide hangi oyuncuların rol alacağını öğrenmiştik. Videoda ise ana karakterimiz olan Geralt‘ın, dizide nasıl gözükeceğini nihayet gördük. Henry Cavill‘ın olduğu video, ilk bakışta gözümüze çok kötü gelse de, bu görüntünün şimdilik bir test çekiminden alındığını belirtelim. Yani dizi için derinlemesine eleştiri yapmak için daha erken diyebiliriz. Ancak eğer Henry Cavill’ın tipi bu şekilde ekranlara yansıtılacaksa, bu görüntünün Witcher hayranlarını pek de memnun edemeyeceğini tahmin edebiliriz.

The Witcher dizisinden Geralt’ın olduğu ilk video geldi

Umarız oyuncu seçimleri açısından yer yer serinin takipçilerini üzen Netflix‘in, elini ne kadar büyük bir taşın altına koyduğundan haberi vardır. Oldukça büyük bir evrene sahip olan Witcher kitapları, onlarca güzel hikayeye ev sahipliği yapıyor.

Dizinin tam olarak ne zaman belli değil. 2019’un yaz aylarında çıkacağı tahmin edilen dizi, bakalım hayranları memnun edecek mi? Geralt‘ın gençliğini anlatacağını tahmin ettiğimiz dizinin kaç sezon süreceği de şimdilik belli değil.

Tags: Atari Interactive, CD Projekt Red, PC, Role Playing Game, The Witcher Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts