The Sims Online

The Sims Online

Aralık 3, 2019 0

Genellikle büyüklerimiz bize “Oğlum eşek kadar oldun hala oyun oynuyorsun yakışıyor mu sana?” ya da “ Oğlum evladım bak sen böyle ekran başında dur yan komşunun oğlu da dışarıda kızlarla dolaşsın…Cık cık” gibi konuşmalarla bizi bu ekranın karşısından kaldırmaya çalışırlar…Ya iyi de anne-baba böyle bi oyun yapılırsa ben ne yapayım kızları ne yapayım? Olur mu? Hem anne bak o aşağıdaki kızlar şu ekrandaki sarışınla kırmızı kazaklı esmer… Aa bak ne yazıyo “BİZ SENİ ÇOK SEVİYORUZ…” Gördün müüü? Naber anne? Hani yan komşunun oğlu nerede?

İşte arkadaşlar…Bu tanıtmaya çalıştığım oyun SimsOnline. Genelde evlerde böyle sohbet ortamlarına alışık olsak da bu oyunla beraber büyüklerimizin o iğneliyici ve oyun severleri delirten laflarına cevap verebileceğiz. Nasıl mı?

Baba: Hadi oğlum çık dışarı? Arkadaşlarınla top oyna? Şu evde tıkılı kalma. Ya da otur adam gibi ders çalış bırak şu aleti artık…
Oğlan: (Ekranda kendini temsil eden karakteri gösterek) Ya iyi de baba ben zaten ders çalışıyorum. Baksana ekrana (Oğlanın Sim’i o sırada kitap okumaktadır)

Anne: Kızım ne o öyle kendine hiç bakmıyorsun suratın asık nedir bu halin? Saçlar başlar dağılmış…
AAAA kendine bi çeki düzen ver bakayım. Hep şu alet yüzünden bir gün tutp balkondan aşağı atacağım (Not:Her anne mutlaka ve mutlaka odalarımızda ki her bir materyal için bu cümleyi söylemiştir. İnanmayın…Benim eşyalarım hala yerinde. Ha, arada bi beni aşağı atıyor o ayrı…)
Kız: Ya iyi de anne zaten şu anda peşimde 4 tane oğlan var… Hem kıyafetimden makyajımda saçlarım da her şeyim iyi güzel…Bak! (Ekrana)
(ekranda sim şöyle elmas taşlı mukemmel tuvalet giymiş.Etrafında da 4-5 tane damat adayı sohbet de sohbet…)

Evet arkadaşlar işte böyle bir oyun SimsOnline. Sadece bizi eğlendirmekle kalmayıp evdeki sohbetlerde az olan ağırlığınızı arttıracak ve cevap bulmakta size çok yardımcı olacaktır…

Neyse buraya kadar işin espri ve geyik kısmı. Öncelikle bugüne kadar çıkmış 3479834798237 tane Sims oyunun da bulunan bütün ama bütün özellikler oyunda mevcut. En büyük yenilenme payını oyunun online ortama taşınmış olarak göstermemiz son derece doğru olur. Öbür Sims oyunlarında oyun belli bir süre sonra monoton hale gelirken burada bütün unsurlar yine insana bağlı olduğu için her an her şey olabilmekte… Yani bilgisayara karşı oynama diye bir kavram yok! OLEEEY!

Tags: PC, Strateji, the sims online Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts