The Outer Worlds'te zorlu bir hayatta kalma modu olacak

The Outer Worlds’te zorlu bir hayatta kalma modu olacak

Aralık 3, 2019 0

The Outer Worlds‘ta “Supernova” adında oyuncuları oldukça zorlayacak bir hayatta kalma modunun da yer alacağı açıklandı. Önemli rol yapma oyunlarının altında imzası bulunan Obsidian’ın yeni oyunu The Outher Worlds RYO severlerin merakla beklediği oyunlar arasında yer alıyor. Geliştirici ekipten Tim Cain ve Leonard Boyarsky, The Game Informer Show için verdikleri röportajda The Outer Worlds ile ilgili yeni detayları, ve hayatta kalma modu ile ilgili yeni bilgileri paylaştı. 

The Outer Worlds ne zaman çıkacak?

Supernova adlı hayatta kalma modu oyuncular için büyük bir meydan okuma olacak. Oldukça zorlayıcı olacak hayatta kalma modunda, yorgunluk, açlık ve susuzluk gibi faktörlere dikkat etmek gerekecek. Hayatta kalabilmek için uyumak, yemek yemek bir şeyler içmek ve barınak bulmak gerekecek. tüm bunlara dikkat edilmezse bunun sonuçları olacak. Teçhizat yükseltmesi, daha iyi silahlar bulma, keşif yapma ve oyuncu dışı karakterlerde görev alma gibi dinamikleri ile dikkat çeken Outer Worlds‘un PC, PlayStation 4 ve Xbo One için 2019’da çıkması bekleniyor. 

Tags: Aksiyon, First Person Shooter, Obsidian Ent., PC, PlayStation 4, Role Playing Game, The Outer Worlds, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts