The Elder Scrolls 6'nın hangi konsollara çıkacağı belli oldu

The Elder Scrolls 6’nın hangi konsollara çıkacağı belli oldu

Aralık 4, 2019 0

Geçtiğimiz E3 fuarında duyurulan ve oyunculara sürpriz olan The Elder Scrolls 6 hakkında sadece küçük bir fragman görmüştük. Oyunun logosundan başka bir şeyin gösterilmediği fragmandan sonra oyuncular yeni oyun için oldukça heyecanlanmıştı. Yeni oyunun geliştirilme aşamasının oldukça başında olan Bethesda, oyunun hangi dönemde çıkacağını açıklamamıştı. Ancak Bethesda‘ya bağlı olan Zenimax Online Studios’ta yönetmen olarak çalışan Matt Firor, The Elder Scrolls 6’nın hangi konsollara çıkacağını açıkladı.

The Elder Scrolls 6 ne zaman çıkacak?

The Elder Scrolls 6’nın, içerisinde bulunduğumuz konsol jenerasyonuna çıkmayacağına dair açıklamalar yapan Firor, oyunu geliştirmek için önlerinde uzun bir vakit olduğunu belirtti. Yeni nesil konsolların 2019 yılından sonra çıkacağını tahmin edersek, The Elder Scrolls 6‘nın 2020 yılında çıkacağını tahmin edebiliriz.  

Hala Skyrim markası üzerinden yürümeye devam eden Bethesda, bakalım ilerleyen E3 fuarlarında oyun hakkında daha fazla bilgi verecek mi? Oyuncuların yaptığı baskılar sonucunda oyunu duyuran Bethesda, şu anda Fallout 76 üzerinde çalışıyor. Fallout 76‘yı bu senenin sükse yapan oyunları arasında sokmak isteyen ekip, umarız başarılı olur.

Tags: Aksiyon, Bethesda Softworks, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, The Elder Scrolls 6, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts