The Culling 2 oyuncu rekoru kırdı. 18 saatte sadece 2 oyuncu!

The Culling 2 oyuncu rekoru kırdı. 18 saatte sadece 2 oyuncu!

Aralık 4, 2019 0

Geride bıraktığımız gün sizlere The Culling 2‘nin duyuru haberini yapmış ve beklentilerimizi özet olarak paylaşmıştık. Şimdi ise oyunla alakalı ilk istatistikler gelmeye başladı. Steam bilgilerine bakılırsa oyun çıktıktan sonraki 18 saat boyunca oyuna sadece 2 kişi giriş yapmış. Geliştirici tarafında büyük beklentilerle piyasaya sürülen oyunun bu derece az ilgi görmesi, geliştiricileri muhtemelen üzmüştür. Ancak ilk oyunda oyuncuların güvenini kaybeden geliştiricilere başka bir taraftan baktığımızda iyi oldu diyebiliriz. Verdiği sözleri tutmayan ve oynanmayacak bir oyunu oyunculara yalanlarla satan Xaviant Studios, bize göre bu muameleyi hak ediyor.

The Culling 2’yi kaç kişi oynuyor?

Hali hazırda Fortnite ve PUBG‘nin domine ettiği Battle Royale pazarına rakip olarak girmek de büyük cesaret isteyen bir iş. Oyuncular PUBG ve Fortnite olmak üzere iki gruba ayrıldığından herhangi bir Battle Royale oyuncusu başka oyun oynamayı tercih etmiyor. Bakalım Battle Royale türüne çıkan bu basmakalıp oyunların sonu ne zaman gelecek merak ediyoruz?

Diğer bir yandan Fortnite ve PUBG, sektörde baskınlığını yükseltmek için milyon dolarlık yatırımlarına devam etmekteler.