Strange Brigade’in beklenen çıkış tarihi sonunda belli oldu!

Aralık 4, 2019 0

Uzun zamandır hangi tarihte çıkacağı belli olmayan co-op macera oyunu Strange Brigade‘in ne zaman piyasaya sürüleceği duyuruldu!  Rebellion  tarafından geliştirilen oyun 2018’in ağustos ayında  Xbox One, Playstation 4 ve PC için piyasaya çıkacak. 

Strange Brigade ağustos ayında oyuncular ile üç ayrı platformda buluşacak 

1 ila 4 oyuncu için geliştirilmiş üçüncü şahıs nişancı oyunu 1930larda geçiyor. Oyunda zombilerle savaşacağız fakat bunun yanında başka yaratıklar da karşımıza çıkacak düşmanlar içerisinde. Oyun standart kutu sürümü ile piyasaya sürülecek olmasının yanına sıra the  Collector’s ve Digital Deluxe seçenekleri ile de satışa çıkacak.

Aşağıda görebileceğiniz resimde Deluxe edition, Strange Brigade‘in içerisinde nelerin yer aldığı var.

Strange Brigade'in beklenen çıkış tarihi sonunda belli oldu!

Ayrıca oyunun çıkış tarihinin duyurulmasının şerefine yeni bir fragman da Strange Brigade‘den paylaşıldı. Bu yeni paylaşılan fragmanda karakterleri Mısır’ın derinliklerinde görüyoruz ve the Witch Queen Seteki tarafından yönetilen ölümden döndürülmüş mumya ordusu ile savaşıyor karakterler. Oyun zombiler, mumyalar gibi yaratıkları odak noktasına alarak ister tek kişi ister dört kişilik ekiplerle oynayanlara tam gaz bir eğlence vaadediyor. 

Oyun ön siparişe açık.