Star Wars: Jedi Fallen Order, E3 2019'da gösterileceği doğrulandı

Star Wars: Jedi Fallen Order, E3 2019’da gösterileceği doğrulandı

Aralık 3, 2019 0

Respawn Entertainment‘ın geliştirdiği merakla beklenen Star Wars: Jedi Fallen Order’dan yeni bir video geleceği konuşuluyordu. EA ve geliştirici Respawn Entertainment, Star Wars: Jedi Fallen Order‘ın yeni hikaye fragmanının E3 2019’da ve EA’nin E3 konferanslarına paralel olarak düzenlediği EA Play etkinliğinde gösterileceğini onayladı.

Star Wars: Jedi Fallen Order, E3 2019’da gösterileceği doğrulandı

Star Wars: Jedi Fallen Order’ın beklenen yeni hikaye fragmanı E3 2019’da gösterilecek.  EA, bu sene E3 2019’da konferans yapmayacağını açıklamıştı. Ancak EA Play etkinliği E3 konferansları ile aynı tarihlerde düzenlenecek. Star Wars: Jedi Fallen Order’ın yeni fragmanı her iki etkinlikte de gösterilecek. E3 2019 en ilginç E3’lerden biri olacak. Sony bu yıl E3’te bir konferans düzenlemeyecek. Microsoft’un ise büyük bir E3 gösterisine hazırlandığı düşünülüyor. Microsoft’un yeni bulut tabanlı konsolunu bu yıl düzenlenecek olan Microsoft sunumunda göstermesi bekleniyor.   

Xbox One X platformunda HDR10 desteğinin yanında saf 4K çözünürlük verecek olan Star Wars: Jedi Fallen Order, PC, PlayStation 4 için 15 Kasım‘da raflardaki yerini alacak.   

Tags: EA Games, PC, PlayStation 4, Respawn Entertainment, Star Wars Jedi: Fallen Order, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts