Star Wars: Battlefront 2'nin güncellemesi için video yayımlandı

Star Wars: Battlefront 2’nin güncellemesi için video yayımlandı

Aralık 4, 2019 0

DICE tarafından geliştirilen Battlefront 2‘nin yeni güncellemesi Battle of Geonosis önümüzdeki hafta çıkış yapacak. Bugün firma, güncelleme hakkında yeni detaylar içeren yeni bir video yayımladı. 

Oyuna eklenecek olan Obi-Wan Kenobi’nin detayları belli oldu. 

Battlefront 2‘nin Battle of Geonosis güncellemesi için yayımlanan fragmanda yeni çöl haritamız Geonosis’i görme imkanına erişiyoruz. Anlaşılan yeni güncellemede bizi yeniden büyük savaşlar bekliyor. 

Fragmanın bize gösterdiği en önemli detay Obi-Wan Kenobi‘nin Star Wars Battlefront 2’ye katılıyor olması. Obi-Wan Kenobi, Sith’in İntikamı filmindeki Ewan McGregor model alınarak hazırlanmış. Kenobi, ışın kılıcı kullanmanın dışında Luke’un yeteneği olan All-Out-Push benzeri bir yeteneğe sahip. Defensive Rush adındaki bu yetenek ileriye doğru atıldığında, gelen lazerleri ve diğer tüm atakları engelliyor. 

Star Wars Battlefront 2; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için şu an mevcut durumda. Çıktığı dönemde ödeme yöntemiyle oldukça sorun yaşayan oyun, güncellemeler ile ayakta kalmaya çalışıyor. Sizler Battle of Geonosis güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz, oyunu bir nebze de olsa ayağa kaldırmaya yeter mi?

Tags: DICE, EA Games, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Star Wars: Battlefront 2, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts