Star Citizen'ı bir hafta boyunca ücretsiz denemek ister misiniz?

Star Citizen’ı bir hafta boyunca ücretsiz denemek ister misiniz?

Aralık 3, 2019 0

Uzun yıllardır yürütülen oldukça başarılı bir yatırım kampanyası sonrasında 218 milyon dolar geliştirme bütçesine ulaşan Cloud Imperium Games, Star Citizen‘i geliştirmeye devam ediyor. Birbirinden farklı yüzlerce gezegenin yer aldığı, galaksiler arası devasa haritası ile dikkat çeken Star Citizen için, yeni bir ücretsiz deneme etkinliği başladı. Star Citizen’ı 8 Mayıs’a kadar ücretsiz denemek mümkün olacak. Free Fly adlı etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.   

Dünyanın en pahalı oyunu olmaya aday Star Citizen bir hafta boyunca ücretsiz

8 Mayıs’a kadar geçerli olacak ücretsiz deneme etkinliğinde, oyuncular Star Citizen’ın pek çok farklı oynanış mekaniği deneme şansı yakalayabilecek. Oyunda yer alan uzay araçları ve farklı taşıtlar kullanılabilecek. Avenger, Arrow, Prospector, Cutlass Black ve Dragonfly araçları kullanılabilecek. Arena Commander modunda it dalaşı yapılabilecek. Bunun haricinde Star Marine’de oyunun FPS nişancı mekanikleri de test edilebilecek. 

Star Citizen’ın Holywood’un ünlü oyuncularının da yer aldığı hikaye modu Squadron 42 alpha’nın 2020’nin sonlarına doğru çıkması bekleniyor. Oyunun beta sürecinin de aynı yıl başlayacak.

Tags: Chris Roberts, PC, SC, Simülasyon, Star Citizen Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts