Sony Bluetooth Kulaklıkla ile Özgürce Müzik Dinleyin

Sony Bluetooth Kulaklıkla ile Özgürce Müzik Dinleyin

Aralık 7, 2019 0

Yeni Sony Bluetooth® Kablosuz Kulaklık ile özgürce müzik dinlemenin keyfini yaşayın

Mükemmel tizler ile zengin, dinç baslara sahip, sesi kablosuz olarak dinleyebilmeniz için Sony, MDR-XB950BT Bluetooth® kablosuz kulaklığı sunuyor.

Akıllı telefonlara tek dokunuşta bağlanabilen kulaklık, bu özelliğiyle ekstra kullanım kolaylığı sağlıyor.

Sony’nin yeni Bluetooth® kablosuz kulaklığı ile müziğin tadını bütün da istediğiniz gibi çıkarmaya hazırlanın. MDR-XB950BT, sınır tanımayan bas seslere olan tutkunuza teslim olmanızı sağlıyor. Bluetooth® kablosuz kulaklık, NFC özelliği ile akıllı telefonunuza tek dokunuşta bağlanabilirlik sunuyor. Tek yapmanız gereken bir anlığına kulaklığı cep telefonunuza değdirmek. Herhangi bir kablo, bezginlik verici eşleştirme ya da montaj kodlarına gereklilik kalmadan temas kuruluyor. Bu Nedenle müthiş tizlere ve varlıklı, güçlü baslara sahip, sesi kablosuz olarak dinlemeye hazır oluyorsunuz.

Her cins müziğin derinliklerini keşfedin

Sony’nin etkileyici Extra Bass (XB) yelpazesindeki birincil Bluetooth® özellikli model olan yeni MDR-XB950BT ile elektronik danstan diskoya dek her nesil müziğin derinliklerini keşfedin. Bu zinde kafa bandı tipi kulaklık, tavizsiz tasarımı ve dar ayarlanabilir metal kafa bandı gibi üstteki seviye malzemeler ile önemli bas tutkunları için üretildi. Büyük 40mm sürücü birimlerinde, en derin daha alçak bas titreşimin dahi kolaylıkla bitmiş üretilebilmesi için yüksek manyetik yoğunluğa sahip neodimyum mıknatıslar bulunuyor. Daha da düşük bir bas dinlemek istiyorsanız sadece Electro Bass Booster’ı aktive ederek basların derhal kulüpleri aratmayan düzeylerde vurgulanmasını sağlayabilirsiniz. Gelişmiş Aracısız Olarak Titreme Yapısı, sürücü birimi ile kulak zarı arasındaki boşluğu yalıtarak yoğun odaklı daha alçak bas seslerin aracısız her tarafta üretimini teminat altına alıyor. Sony Music Entertainment ile birlikte gerçekleştirilen bir akustik çalışmada, “bas sesin ritim ifadesinin” (özellikle 30~40 Hz civarında) müzik alanında derece derece gelişen bir rol oynadığı sonucuna varıldı. Beat Response Control özelliği, kulaklıkların üstünde yer alan genişletilmiş bir havalandırma deliği ile artırılan yuva etkinliği yolu tamamen kısa karakteristik sesli geliştirilmiş bas sesler elde ediyor.

 

MP3 çalarınızda uzun DJ setlerini dinlerken zeka, konforunuz her zaman ilk sırada yer alıyor. MDR-XB950BT’nin kulaklık pedleri, fazla daha değişik kafa biçimlerinin etrafına rahatlıkla oturan yumuşak tasarımlı yastıklara sahip yeni bir ergonomik kulaklık pedi ile hazırlandı. Kulak çevresindeki çukur, dış kulağın doğal biçimini korumasını sağlarken eksiksiz bir aralıktaki sesi aracısız olarak kulak zarınıza iletiyor.

Yeni MDR-XB950BT Bluetooth® kulaklık, Ekim 2014’cilt itibaren piyasaya sunulacak.

Teknik özellikler

     
MDR-XB950BT

Renk seçenekleri: Siyah

Herif: Kapalı, Dinamik

Takma Tipi: Kafa Bandı(circum-aural alıcı)

Sürücü Birimi: Φ40 mm, Dome tipi

Hassasiyet: 102 dB/mW

Frekans özellikleri: 3 Hz – 28.000 Hz (Edilgen çalıştırma)

        20 Hz – 20.000 Hz (A2DP:44,1 kHz Örnekleme)
Empedans: 1 kHz’de 24 Ω

En Fazla antre: 1.000 mW

Edilgen çalıştırma: Var (Kulaklık kablosu birlikte verilir)

Pil: Dahili Li-Ion şarj edilebilir batarya

Batarya ömrü: Maks. 20 saat(1 saat şarjın ardındaki 7 saat sürekli iletim muhtemel)

Siklet (kablo hariç): Yaklaşık 280 gr

Kutu İçeriği Mikro-USB kablo(takriben 50cm),

Kulaklık kablosu (yaklaşık 1,2m)

1 Tek dokunuşta temas özelliğini kullanabilmek için sahip NFC uyumlu bir zeki telefon gereklidir.

* Bluetooth® kelime işareti ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.’e ait ticari markalar olup, SONY bu markaları lisans ile kullanmaktadır.

* N-Mark, Birleşmiş Devletler ve öteki ülkelerde NFC Forum, Inc.’in ticari markası veya kayıtlı ticari markasıdır.

Tags: Bluetooth Kulaklık, MDR-XB950BT, sony Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts