Soma ve Custume Quest, Epic Store'da fiyatsız oldu

Soma ve Custume Quest, Epic Store’da fiyatsız oldu

Aralık 3, 2019 0

Her hafta fiyatsız reyin vermeyi kendine alışkanlık edinen Epic Store, bu hafta harika iki reyin ile oyuncuların karşısına çıktı. Reyin dünyasının akılda adlarından Tim Schafer‘ın kurduğu bağımsız stüdyonun geliştirdiği Costume Quest‘i fiyatsız bir biçimde kütüphanenize ilave edebilirsiniz. Değişik bir yandan son yarıyılların galibiyetli fobi oyunlarından Soma da fiyatsız olarak verilecek. Öyküsü ile oyuncuları etkileyen SOMA, özellikle sonuyla oyuncuların usundan silinmeyecek anlar yaşatmıştı.

Soma ve Custume Quest, Epic Store’da fiyatsız oldu

Değişik bir yandan Steam‘e büyük bir rakip olan Epic Store, fiyatsız oyunları sayesinde çevresinde oldukça büyük bir kitle toplamayı muvaffak oldu. Bir sonraki hafta ise Nuclear Throne ve Ruiner, Epic Store’da fiyatsız olacak.

Costume Quest

Costume Quest, Tim Schafer’in Double Fine Productions’dan bir Cadılar Bayramı serüvenidir. Bu büyüleyici rol yapma oyununda, kahramanınızı seçin ve Double Fine espriyi ve öyküsüyle dolu üç hoş civarda şeker mi şaka mı oyununu oynayın.

SOMA

Radyo can verdi, yemekler tükeniyor ve makineler kendilerinin insan olduğunu düşünmeye başladı. Su altı kuruluşu PATHOS-II tahammül edilemez bir izolasyona maruz kaldı ve güç kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Ne manalı? Savaşacak ne kaldı?

Tags: Frictional Games, Korku, Macera, PC, PlayStation 4, Soma Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts