Sekiro: Shadows Die Twice'ın yönetmeni Miyazaki'den açıklamalar

Sekiro: Shadows Die Twice’ın yönetmeni Miyazaki’den açıklamalar

Aralık 4, 2019 0

E3 2018‘deki sürpriz duyurusuyla, oyunseverleri heyecanladıran Sekiro: Shadows Die Twice‘ın yönetmeni Hidetaka Miyazaki, oyuncuların endişelerine yönelik açıklamalar yaptı. From Software, Sekiro: Shadows Die Twice ile birlikte, Activision‘la bir ortaklığa girdi. Bu ortaklık, souls serisi seven oyuncuların da endişelenmesine sebep oldu.

Sekiro: Shadows Die Twice’ın yönetmeninden açıklamalar

Activison’un; Sekiro: Shadows Die Twice’ın genel oyuncu kitlesine hitap eden bir oyun olması konusunda From Software’e baskı yapacağı konuşuluyordu. Ancak, Sekiro: Shadows Die Twice‘ın yönetmeni Hidetaki Miyazaki, endişelerin yersiz olduğunu vurgulayan bir açıklama yaptı. Miyazaki; Vizyonlarından ödün vermeden, herhangi bir oyuncu kitlesine hitap etme konusunda taviz vermeden, sadece belirli bir oyuncu alt kümesine yönelik, bir oyun yapmaya çalışmıyoruz. Oyunları seven insanlar için oyun yapıyoruz dedi.

Sekiro: Shadows Die Twice, Miyazaki’nin, önceki oyunlarından aşina olduğumuz gibi, zorlu dinamikleriyle karşımıza çıkacak olsa da, daha hızlı bir oynanış sunacak. Souls serisi, oyunlarından farklı olarak, gizlilik elementlerinin de ön plana çıkacağı bir yapım olacak. Dövüş sisteminde karakterin duruşu, saldırı şeklini belirleyen en önemli unsur olacak.

Tags: Activision, From Software, Sekiro, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts