Sekiro: Shadows Die Twice Gamescom'da oynanabilir olacak

Sekiro: Shadows Die Twice Gamescom’da oynanabilir olacak

Aralık 4, 2019 0

Dark Souls serini yaratan From Software‘in yeni projesi Sekiro: Shadows Die Twice Almanya’nın Köln kentinde düzenlenecek olan Gamescom 2018‘de oynanabilir olacak. Halka açık şekilde Sekiro Shadow Die Twice’ın demosu oyuncular tarafından oynanabilecek.

Sekiro: Shadows Die Twice Gamescom’da oynanabilir olacak

Gamescom 2018 etkinliği 21-25 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek. Bu duyuru ile birlikte Sekiro’nun resmi twitter hesabından bir de yeni video paylaşıldı. Aslında video demek bile oldukça zor, çünkü yayınlanan video yalnızca 4 saniye uzunluğunda.

Sekiro Shadows Die Twice’ın yönetmeni Hidetaka Miyaszaki, geçtiğimiz günlerde, oyunun yeni mekanikleriyle ilgili ilginç açıklamalarda bulunmuştu. Miyazaki; oyun geliştirme vizyonlarından ödün vermeden, herhangi bir oyuncu kesimine  hitap etme konusunda bir taviz vermeden, sadece belirli bir oyuncu alt kümesine yönelik oyun geliştirmiyoruz. Oyunları seven insanlar için oyun yapıyoruz dedi. Sekiro: Shadows Die Twice’da daha farklı bir oynanış mekaniği karşımıza çıkacak. Oyuncu öldüğü noktadan savaşa devam edecek. Souls oyunlarınıdan alışkın olduğumuz sistem biraz daha farklı bir şekilde oyuncuları karşısına çıkacak. 

Tags: Activision, From Software, Gamescom 2018, Sekiro, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts