Rune: Ragnarok için oldukça kısa bir oynanış videosu yayınlandı

Rune: Ragnarok için oldukça kısa bir oynanış videosu yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Human Head Studios tarafından geliştiriciliği ve yayıncılığı yapılan Rune serisinin yeni oyunu Rune: Ragnarok için küçük bir oynanış videosu daha geldi.

Yayınlanan kısa videoda savaş sistemi gösteriliyor

Geliştirici Human Head Studios, Rune serisinin devam oyunu olan Rune: Ragnarok için küçük bir oynanış videosu daha yayınladı. Video çok kısa da olsa savaş sisteminin biraz basit olduğu görülebiliyor. Human Head, muhtemelen eski Rune oyununun oynanış hislerine yaklaşmak istediği için bu tarz bir savaş sistemi kullanıyor.

Bildiğiniz gibi Rune serisi yine Human Head Studios tarafından Unreal Engine grafik motoru ile geliştirilmiş, ilk olarak 2000 yılında piyasaya sürülen aksiyon-macera oyunu olarak hayatımızda yer edindi. İlk oyunun çıkışı üzerinden geçen yaklaşık 18 yıl sonra geliştirici ekip Human Head, Rune oyununun devamı olarak Rune: Ragnarok üzerinde çalışmaya başladı. Oyun Tanrıların, canavarların ve kalan son insanların hayatta kalmak için mücadele ettiği bir evrende yer alıyor. Aynı zamanda oyun İskandinav mitolojisi de içeren acımasız savaş ve kavgaları bünyesinde barındırıyor. Yayınlanan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.